İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR KARTAL

ikinci el eşya alanlar kartal

İkinci el eşya alanlar Kartal ikinci el eşya alım satım sayfamıza hoş geldiniz. Eğer İstanbul/Kartal’dan ikinci el eşya ve mobilyalarınızı satmak isterseniz aradığınız herşey bu safyada.

Nokta spot ikinci el eşya alanlar alan yerler web mağazası olarak İstanbul KARTAL’ın tüm mahalle ve semtlerinde hizmetinizdeyiz. Kartal, İstanbul da en iyi ikinci el eşya alım ve satım mağazası olarak hizmet sunan Nokta spot mobilya mağazamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

İkinci el eşya alanlar mağazamız İstanbul/Kartal’da hangi mahallelerde hizmet veriyor?.
İkinci el eşya alanlar mağazamız İstanbul Kartal ve tüm mahalle semt cadde ve sokaklarında hizmet vermekteyiz.
Atalar Mahallesi Cevizli Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çarşı Mahallesi Çavuşoğlu Mahallesi Esentepe Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hürriyet Mahallesi Karlıktepe Mahallesi Kordonboyu Mahallesi Orhantepe Mahallesi Orta Mahallesi Petroliş Mahallesi Soğanlık Yeni Mahallesi Topselvi Mahallesi Uğurmumcu Mahallesi Yakacık Yeni Mahallesi Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi Yunus Mahallesi.
Narman Sokak Beyaz Köşk Caddesi Sanayi Caddesi Çizgi Sokak Seçenler Sokak Hudut Caddesi Meneviş Sokak Balıkesir Caddesi Aralık Sokak Kızılay Bulvarı Akgün Sokak Başkan Sokak Cevizli Kavşağı Mevlana Sokak Değerli Sokak Doğa Koruma ve Milli Parklar Gnl. Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü Samandıra Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yaşar Doğu Caddesi Eraykent Caddesi Yenimahalle Muhtarlığı Aydos Orman İçi Dinlenme Yeri İETT Çamlık Durağı Erzincan Caddesi Sakarya Caddesi Kartal Fethiye Sokak Kemal Paşa Caddesi Çetin Emeç Bulvarı Gülistan Sokak Üst Sokak Sibel Sokak Atatürk Caddesi (Aydos Caddesi.) Aydos Ortadoğu Koleji D-100 Kuzey Yanyolu Soğanlık Şehit Hakan Kurban Caddesi Hastane Adliye İETT Site Durağı Kartal İş Merkezi Sadabat Caddesi Dolayoba Caddesi Aydos Orman Park Eğlence Dünyası Elma Ağacı Sokak Tecerdağı Caddesi Kartal Yunus Stadı Özel Ufuk Hastanesi Aydos Mesire Yeri Tecerdağı Caddesi (İnönü Caddesi.) For Life Fitness & Health Club Yakacık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Yüce Belde Sitesi Şehit Er Serhat Şanlı Orta Okulu Yakacık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi MEB Metro Medine Tayfur Sökmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen Selma Akay Ortaokulu Kartal Anadolu Lisesi ve civar tüm bölgelerden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
İkinci el eşya alanlar kartal bölgesi ödeme şekillerimiz.
nokta spot ikinci el eşya mağazamız ikinci el eşya ve mobilyalarınızın ödemesini anlaşmamız halinde peşin nakit olarak kapınızda hemen
nakit olarak yapmaktadır başka bir ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Saygılarımızla Nokta spor mobilya – Kartal/İstanbul

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WatsApp İletişim